Tanulmányi versenyek

2023/2024-es tanév

2024.03.18-án délután került megrendezésre a felső tagozaton a Petőfi Szavalóverseny.

A tanulóknak egy kötelező vers megtanulása, elszavalása után, egy egyéni verssel kellett készülniük erre a napra. Nagy izgalommal várták, hogy végre előadhassák azt, különösképpen azért is, mert a szüleik is jelen lehettek a versenyen.

Igazán nehéz, hosszú versekkel készültek tanulóink, köszönjük nekik és felkészítő tanáraiknak ezt az emlékezetes délutánt.

EREDMÉNYEK

Alsó tagozat

1-2. évfolyam                                                                             3-4. évfolyam

I. hely                     Puchnyák Lia - 1. évf.                                                               Szutorcsik Dóra - 4. évf.

II. hely                    Balogh Zoltán - 1. évf.                                                               Benedek Bence János - 4. évf.

III. hely (holtverseny) Balázsi Annabella - 2. évf.                                                              Horváth Kamilla - 3. évf.

Gincsai Botond - 2. évf.                                                            Csubák Dániel - 4. évf.

Felső tagozat

5-6. évfolyam                                                                            7-8. évfolyam

I. hely                     Pásztor Máté Noel - 6. évf.                                                      Rebecsák Lili - 7. évf.

II. hely                    Lesovics Vincent - 6. évf.                                                         Csehi Csilla - 7. évf.

III. hely (holtverseny) Glonczi Krisztián - 5. évf.                                                                Mata Melánia Martina - 8. évf.

Mata Edvárd Elemér - 5. évf.

Gratulálunk a helyezetteknek a szép eredményekhez!

2024.01.26-án Ózdon került megrendezésre a NyelvÉsz Nemzetközi Anyanyelvi Verseny megyei döntője, melyen 7 tanulónk vett részt: Lesovics Félix a 4. osztályos, Kassai Nóra, Pávási Anna, Rolek Dorka Kata 6. osztályos, Csehi Csilla, Rebecsák Lili 7. osztályos és Sajgó-Soós Tibor Gábor 8. osztályos tanulónk.

Nagyon büszkék vagyunk rájuk, két tanulónk kiemelkedő helyezést ért el:

Rolek Dorka Kata a II., Kassai Nóra a III., Sajgó-Soós Tibor Gábor pedig az V. helyen végzett.

Gratulálunk a szép eredményekhez tanulóinknak és felkészítő tanáruknak: Molnár Beáta tanárnőnek.

Mindannyiuknak köszönjük a részvételt és a kitartó munkát.