Sporthírek

2023/2024-es tanév

Nagy megtiszteltetésben volt része iskolánknak, mert a Magyar Socca Válogatott megajándékozott bennünket 6 db Socca labdával. Még nagyobb öröm számunkra, hogy ezeket a labdákat tanulóink személyesen a Válogatott játékosától, iskolánk egykori tanulójától, a tolcsvai származású Szacskó Lászlótól vehették át.

Hálásak vagyunk mindenkinek, aki részt vett abban, hogy ilyen értékes ajándékokat kaphassunk, és hogy tanulóinknak ilyen szép élményben lehessen részük. Itt szeretnénk megemlíteni Csuhai Tibor elnök úr (Socca Hungary Szövetség) és Pauleczki Ferenc nevét, akiknek külön is köszönjük közreműködését.

Iskolánk tanulóival minden évben részt veszünk a Magyar Diáksport Napja programban, melynek lényege, hogy minél jobban megszerettessük a mozgást a gyerekekkel és minél jobban ösztönözzük őket a sport szeretetére, rendszeres művelésére.

Idén ez a nap 2023.09.29-én került megrendezésre. Különböző vetélkedőkön, versenyeken próbálhatták ki magukat tanulóink, és a sok új sporteszközt is használhatták a nap folyamán.

Remek volt az idő és a hangulat is, sok jó élménnyel gazdagodhattak tanulóink.